מה נשמת? עדכונים מהנעשה במדרשה

אז מה חדש בנשמת?

קודם כל, כמו שחלקכן ראיתן, המדרשה עוברת כרגע שיפוצים משמעותיים. השיפוץ המרכזי הוא בבית המדרש, שיעשה עמוק יותר ותיפתח בו כניסה נוספת לאיזור הגינה. בנוסף, המשרדים עוברים לחדרים סמוך לאולם "בועז" ונבנות דירות מגורים נוספות. בית המדרש המחודש יהיה מוכן בעוד כחודשיים, נשמח מאוד לראותכן שם! במהלך חודש אלול שיעור א' ומעין למדו בעפרה, אבל זמן חורף יתחיל בעז"ה במדרשה, וילמדו בבתי הכנסת עד שבית המדרש יהיה מוכן.

יש כמה אנשי צוות חדשים במדרשה- הרבנית נועה לאו מונתה לסגנית ראש המדרשה, היא תלמד בכל התוכניות השנה ותעזור בניהול המדרשה. יש גם מדריכות חדשות במדרשה- אילנה חדד מדריכה את שיעור ב', בורטוקן (בוגרת מעיין המשך) מדריכה את תוכניות מעיין, עטרה גולדשמיט (בוגרת שיעור א' וב') מדריכה את שנה בארץ ופראן מילר מחליפה את מרים לייכמן כרכזת שנה בארץ. נאחל לכולן הצלחה בתפקיד החדש!

בנוסף, אנו רוצים להודות לצופיה כהן, שסיימה את תפקידה כרכזת בוגרות ומנהלת מדיה חברתית, על פועלה הרב במשך השנים, ועל הקשר המשמעותי והחשוב עם הבוגרות! את צופיה מחליפה הדס (שרייבר) לנדאו כרכזת בוגרות ושירה מניטנטג כמנהלת מדיה חברתית. אנו מאחלים לצופיה הצלחה רבה בעבודתה החדשה!

חג שמח!

צרו איתנו קשר גם באמצעות הוואטצאפ