!חדשות הבוגרות ועדכוני מזל טוב

השנה נפתחה עם תוכנית אלול מיוחדת, שבועיים של לימוד אינטנסיבי והכנה לקראת השנה החדשה וימי הרחמים והסליחות.

לאחר מכן בשבת שובה נפגשנו שוב לשבת של הכנה נוספת ודיבוק חברות לקראת יום הכיפורים.

בסוכות כמדי שנה, בליל הושענא רבה התקיים במדרשה ליל לימוד עד לזריחה, ונסיעה לכותל.

והשנה- בפעם השניה חגגנו בשמחת תורה במדרשה עם הקפות ולימוד סביב כל פרשות התורה. זו מסורת עדיין בהתהוות, וכולן מוזמנות בשנה הבאה להצטרף ולהיות שותפות לחגיגות "סיום" התורה במדרשה.

אחרי החגים.. התקיים יום עיון לכבוד חנוכה בהשתתפות הרב רא"ם, הרב שי, הרב ארנרייך והרב יהושע. במהלך הערב ישבנו כולם לארוחת ערב קלה והיה קצת זמן לשיחות ודיבורים שבדרך כלל לא מספיקים..

עכשיו באמת היה קצת זמן של חופש, והאירוע האחרון שהתרחש היה ערב לימוד לקראת פורים, שמענו שיעורים מפי הרב שי, אלעד ליסון, רחלי שפרכר והרב יהושע.

אגב, את כל השיעורים מימי העיון ניתן לשמוע ולקרוא באתר (קישור)

שבת זכור- כבכל שנה, התקיימה במדרשה. היתה שבת שמחה במיוחד. מכירה פומבית, הבדיחות, ההצגות של הרבנים וכו', תוכלו להתעדכן בהמשך בדבר שיעור א'.

פורים- היה מרגש לראות שהגיעו כל כך הרבה בנות, אמנם זה כבר לא אותו דבר כשלא נמצאים במדרשה, אבל עדיין כיף להגיע ולטעום ולהיזכר בחוויה של פורים במדרשה.

בהמשך השנה- מוזמנות להגיע ליום העצמאות ושבת ציונות שלפניה. שבועות ועוד.

כל העדכונים כמובן יהיו במייל ובפייסבוק.

בקרוב האתר בעברית של נשמת יעלה ותוכלו בקלות להגיע לכל התכנים. שיעורים, הקלטות, וידאו ועוד..

חג שמח!

צופיה

מזל טוב!

לאירוסין

בת אל קינדה, מוריה בלאצ'או, טיגיסט מולה, רעות בונדי עם עמית זייתמן, נעמה גפן עם משה וכט, עיינה טהורי ואיתמר, תמר אליצור וגד, אילנה רוטשטיין ואיתן, תמר קלאוזנר, חנה סוסבי

לחתונה

רב ולרבנית הנקין לנישואי בנם אלישיר עם נופיה

שני רותם., מיטל יפה, ליאורה גומז, שירה בילט ואבנר סגל, שושנה פרדמן וישי, עדי פרנקל, יעל קרוגר ומשה, דניאלה שפיגלמן ומאיר, אביבה נוביק, מעיין כהאן ואסף, צביה וייס והלל, מיכל סמט ואורי, הודיה גרינברג, גילה טברסקי ואריאל, אוריה ליבר ואלעזר, מרה ג'מבר, סנדו, מרים ווסה, מולונש, יעל ברהנו, אורית ייך

מזל טוב לכל נשות הקמפוס בנשמת על הלידות!

יעל אמיתי, מרים לייכמן, נעמה דקל, אמונה לפיד ואביטל רייך.

ברכות לבוגרות שנה בארץ שעלו השנה!

מישל סייקס 2008, שושי ספלמן 2008, חנה סוסבי 2010, רבקה נובוסלר 2012, רבקה רומשיסקיה 2012, רינה סטיצ'ר 2012, חביבה קורנבליט 2012, נוגה בן עמי 2012, רייצל ברוייד 2012

צרו איתנו קשר גם באמצעות הוואטצאפ