מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זאת קובעת כיצד נשמת תשתמש ותגן על המידע שתספק לנשמת בעת השימוש באתר אינטרנט זה.

נשמת מחויבת להבטיח כי הפרטיות שלך תישמר. במידה שנבקש ממך לספק מידע מסוים, שעל פיו ניתן לזהותך בעת השימוש באתר זה, היה סמוך ובטוח שהוא ישמש אך ורק בהתאם להצהרת הפרטיות הזאת.
נשמת עשוי לשנות את המדיניות הזאת מעת לעת, על ידי עדכון דף זה. עליך לבדוק את הדף הזה מעת לעת כדי להבטיח שהנך שבע רצון מהשינויים שנערכו. המדיניות הזאת הנה בתוקף החל מ-1 נובמבר 2012.

מה אנו אוספים:
אנו עשויים לאסוף את המידע הבא:

 • שם ותיאור תפקיד
 • פרטי התקשרות כולל כתובת דוא”ל
 • מידע דמוגרפי כגון מיקוד דואר, העדפות ותחומי עניין
 • מידע אחר הרלוונטי לקבלה לעבודה

 

מה אנו עושים עם המידע שאנו אוספים?
המידע הזה נדרש לנו כדי להבין את צרכיך ולספק לך שירות טוב יותר, בייחוד מהסיבות הבאות:

 • ניהול רישום פנימי.
 • אנו עשויים להשתמש במידע כדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו.
 • אנו עשויים, על בסיס תקופתי, לשלוח לך דוא”ל פרסומי על מוצרים חדשים, מבצעים או מידע אחר שלדעתנו עשוי להיות לך מעניין, תוך שימוש בכתובת הדוא”ל שסיפקת.
 • מפעם לפעם, אנו עשויים גם להשתמש במידע שלך כדי ליצור אתך קשר למטרת חקר שווקים. אנו עשויים ליצור אתך קשר באמצעות הדוא”ל, הטלפון, הפקס או הדואר.
 • אנו עשויים להשתמש במידע כדי להתאים את אתר האינטרנט לתחומי העניין שלך.
 • לעולם לא נמכור את המידע שלך.

 

אבטחה
אנו מחויבים להבטיח שהמידע שלך יהיה מוגן. כדי למנוע גישה לא מורשית או חשיפה, הצבנו נהלים פיזיים, אלקטרוניים וניהוליים מתאימים כדי לשמור ולהבטיח את המידע שאנו אוספים ברשת.

כל התרומות ותשלומי שכר הלימוד הנעשים ברשת מעובדים דרך טרנזילה, מערכת אינטרנטית מאובטחת.

קישורים לאתרים אחרים
האתר שלנו עשוי להכיל קישורים המאפשרים לך בקלות לבקר באתרי אינטרנט מעניינים אחרים. ואולם, ברגע שהשתמשת בקישורים האלה כדי לעזוב את האתר שלנו, עליך להבין שכבר אין לנו שליטה כלשהי על אותו אתר אינטרנט אחר. לכן, לא נוכל להיות אחראים להגנה ולפרטיות מידע כלשהו שאתה מספק בעת הביקור באתרים כאלה, ואתרים כאלה אינם נשלטים על ידי הצהרת הפרטיות הזאת. עליך לנהוג אם כן במשנה זהירות ולעיין בהצהרת הפרטיות שחלה על אתר האינטרנט הנדון.

שליטה במידע האישי שלך
הנך רשאי לבחור להגביל את האיסוף או את השימוש במידע האישי שלך במספר דרכים:

 • כל אימת שתתבקש למלא טופס באתר, חפש את הקופסה שעליה תוכל להקיש כדי לציין שאינך מעוניין שהמידע ישמש גורם אחר כלשהו למטרות שיווק ישיר.
 • במידה שבעבר הסכמת לכך שנשתמש במידע האישי שלך למטרות שיווק ישיר, תוכל לשנות את דעתך בכל עת באמצעות פנייה אלינו, דרך הדואר או הדוא”ל לכתובת:
  [email protected]

לא נמכור, נפיץ או נחכיר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים אלא אם כן קיבלנו את רשותך או שנדרשנו לכך על פי חוק. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי לשלוח לך מידע פרסומי אודות צדדים שלישיים, מידע העשוי לדעתנו לעניין אותך, אם תאמר לנו שאתה מעוניין בכך.

הנך רשאי לבקש פרטי מידע אישי שאנו מחזיקים אודותיך, בכפוף לחוק להגנה על המידע 1998. זאת, בתמורה לעמלה צנועה. במידה שתרצה העתק של המידע המוחזק אודותיך, נא לכתוב ל’נשמת’, בניין עליסה פלאטו, רח’ ברל לוקר 26א, שכונת פת, ירושלים 93282.

אם לדעתך מידע כלשהו שאנו מחזיקים אודותיך הנו שגוי או אינו שלם, אנא צור עמנו קשר בהקדם האפשרי, בדואר או בדוא”ל, אל הכתובת הנ”ל. כל מידע שיימצא שגוי יתוקן באופן מיידי.

צרו איתנו קשר גם באמצעות הוואטצאפ